Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pikkelysömöröm van, kaptam rá...

Pikkelysömöröm van, kaptam rá kenőcsöt, amivel jó ideje kenem, és el is halványodott, már csak a "heg" maradt meg belőle. Mivel tudnám felgyorsítani ezeknek a hegeknek a gyógyulását?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja megvannak.. nem pirosak, nem hámlanak már, bőr színűek csak tükörsima bőrfelület és meglátszik és így is zavar. Valaki valami krémet vagy más megoldást tudna mondani?

(szoláriumot meg napozást hanyagoljuk.. hófehér a bőröm nem bírja, plusz ha kicsit is napozok csak azt érem el hogy a hegek fehérek maradnak a sima bőröm meg barnább...)


2011. aug. 5. 18:50
 1/3 A kérdező kommentje:
az lemaradt h kenem azzal a krémmel a gyógyultabb részeket is, de sehogy sem változik már egy hónapja..
2011. aug. 5. 18:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Én bioptron lámpával szoktam "napoztatni" az nagyon szépen rendbehozza.
2011. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Takács Jánosné ***** válasza:
Az iterneten rendelheted meg a Kék krémet vagy pedig egeszsegfarm.hu,a soskremet sok sikert üdv
2012. júl. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!