Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jan.25-től kaptam meg a...

Jan.25-től kaptam meg a közgyógy-ellátást, ma jött meg a kártya, már van rajta pénz? Hanyadikán kerül rá? Több kérdésem lent.

Figyelt kérdés

A kártyát le kell adni egy kiválasztott gyógyszertárban, vagy vehetem akár minden hónapban máshol a gyógyszert?


A keret nem fedezi a havi gyógyszerköltségem, ugye csak a különbözetet kell fizetnem, és nem fogják úgy csinálni, hogy amit teljes egészében kiad a keret, csak azt vehetem meg abból?

Tehát egyben nézik a végösszeget, vagy gyógyszerenként számít?


Jövő hét elején kell mennem a receptekért, jó lenne már csak kb. a felét fizetni, de a levelekből semmi nem derül ki.

Ma jött meg a levél is, hogy megállapítottak egy összeget, meg maga a kártya is, egy másik borítékban. De erről nincs benne semmi, hogy mikor van rajta a pénz.


2017. febr. 1. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kártyát. Rajta van az érvényesség dátuma és az,hogy meddig érvényes. Az érvényesség dátumától már használhatod a kártyát,lesz rajta pénz. És ahogy váltod ki a gyógyszereket folyamatosan vonják le azoknak megfelelően róla a pénzt. Hapl. 10 gyógyszerre van szükséged,de csak 6-ra elég a pénz,akkor a 6-ot odaadják viszont a többiért fizetni kell.
2017. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!