Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gerincsérvel lehet igényelni...

Gerincsérvel lehet igényelni támogatást?

Figyelt kérdés
Gerincsérvem van és ha már megtörtént, gondoltam utánajárok támogatásoknak. Mindenre azt találom, hogy nem vagyok jogosult rá. Persze mondhatjuk, hogy nem elég súlyos betegség egyikre nézve sem és talán egy kicsit ki is akarom használni a rendszert, de ~20000Ft-ba kerül havonta a kezelése (9k torna + ~12k úszás) orvosi papírral, amit korlátozott számban állíthat ki, szóval ha ugyanezt folytatnám papír nélkül, a köv fél év ~40000Ft/hó lenne. Emiatt az úszást további támogatás nélkül el fogom hagyni. Szóval a kérdésem az az, hogy valamit tudok-e igényelni, vagy fogadjam el, hogy csak ennyi jár?

2017. febr. 5. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyi önkormányzat szociális osztályán kérdezz rá. Az ehhez hasonló támogatásokat ott ismerik. Pl. van negyedéves gyógyszertámogatás,lehet,hogy erre is tudnak valamit.
2017. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pista1979 ***** válasza:
Sajnos,most a gerincsérv olyan mint a házon a kémény...mindenkinek van....de nem tudsz vele kezdeni semmit..Csak veleélni.....Mondjuk hűje hasonlat volt....de ez van.Nem néznek ugy rá mint betegségre..nekem 5 van.. :-(
2017. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, én is arra gondoltam, hogy majd oda kell menni. Köszi a válaszokat!
2017. febr. 5. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!