Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az ujjamról nem megy le a...

Az ujjamról nem megy le a gyulladás, sebészet?

Figyelt kérdés
Most lesz 3. hete, hogy észrevettem, hogy gyulladás van rajta..jójó, a neten minden kacat fent van, hogy hogy lehet lehúzni róla..próbáltam paradicsomos kötéssel, Tetran kenőcsös, Betadinos, sima párakötéssel, csak lejjebb ment meg nem fáj, de még mindig rajta van..próbáltam megszúrni, nem jött belőle semmi, tegnap megvágtam, vérzett, de talán még csúnyább lett meg újra fáj ott.voltam házorvosnál, ő sebészetet mondott. Azért nem mentem még el, mert reménykedtem, hogy lemegy, de tévedtem..hiába majd az érzéstelenítő, az nagyon fog fájni, ha kivágják? bár nem tudom ebből mit lehet kivágni..volt már nektek hasonló? hogy ment le? próbáltam sós vizet, forró vizet..tényleg semmi hatás...:/

2017. febr. 10. 21:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg a sebészetre kell időpontot kérni vagy ilyesmi? Vagy csak bemegyek reggel, bejelentkezek, és utána meg is csinálják?
2017. febr. 10. 21:56
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, sebészet! Fogják tudni, hol gyűlt be a genny...

Nem tudom, fog-e fájni, de szerintem nem akarod megvárni, míg a fertőzés bekerül a véráramba...

Vagy igen?

2017. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem..utána hamar rendbe fog jönni? Parázok az orvosoktól eléggé..még ha tudom is, hogy segíteni akarnak.
2017. febr. 10. 22:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Mondom, nem tudom....

Ha a sebészetet felhívod, ott meg tudják mondani, kell-e beutaló és időpont!

Ha bekerül a véráramba, halálos is lehet...

2017. febr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kis inspiráció a dokihoz:


[link]

2017. febr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sem beutaló, sem időpont nem kell, odamész, bejelentkezel a felvételinél és kivárod a sorod.
2017. febr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És utána kb milyen gyorsan gyógyul?
2017. febr. 11. 23:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire mész későn...

Lehet, hogy hetekig mész kötöztetni, és kiszívatni a gennyt!

Basszus, ez ne legyen már szempont! Felfogtad: nincs más választásod?!

Vagy elmész, vagy annyira elterjed a fertőzés, hogy amputálni kell, esetleg vérmérgezést is kaphatsz, amibe bele lehet halni!

Addig menj, amíg elég felvágni! Keress egy kézsebészt!

2017. febr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem tudom mivel érdemeltem ki ezt a hangnemet, nyilvan elmegyek, de azért lehetnek kérdéseim ezzel kapcsolatban..
2017. febr. 12. 09:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocs, csak apámra emlékeztetsz... Ő volt ilyen...

Nem ment el akkor, amikor az antibiotikum elég lett volna, csak amikor már majdnem belehalt... (neki a lábszára volt begyulladva).

Hónapokig hordtuk kezelésre a műtéte után. :/

2017. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!