Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi hálapénzt várnak el az...

Mennyi hálapénzt várnak el az orvosok egy nagyobb műtét után?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hálapénz párti,de tudom hogy sajnos nálunk ez így működik,és hiába emelik az orvosok fizetését,nekik is jobb a több,ők is emberek. Mennyit szoktak adni,vagy mennyi a minimum amit "illik"? Köszi!

2017. febr. 11. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ, mi az a nagyobb műtét, ki és hol csinálta. Ha egy rezidens csinálja egy kisváros kórházában , akkor 10-20-40 eFt, ha egy egyetemi klinikán a vezető főorvos, akkor akár többszáz-ezer forint is lehet.
2017. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%

Nem kell pénzt adni. Ha nem csinálja rendesen a dolgát akkor figyelmeztetni kell, majd feljelenteni.

AKi tíz és száz ezreket rak el, hálapénzként azt akár évekre is le lehet csukni. Hálapénzről se számla nincs, se nem adózik belőle, se amit vesz belőle azzal se tud elszámolni, h miből vette.

Ezt ha nagyon muszáj az orvos tudtára is lehet adni.


A mentősök, szociális munkásnak, tanárnak, tűzoltóknak ki ad hála pénzt. Senki.

2017. febr. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
két műtétem lesz... attól tartok,ha nem kap,a másodiknál már kevésbé lesz alapos... :/
2017. febr. 13. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!