Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mért szívatják egymást ezekkel...

Mért szívatják egymást ezekkel az orvosi vizsgálatokkal a sulikban a fiatalok? Két általánosban is jártam, plusz most középsuli és soha semmi szívatos, kellemetlen nem volt.

Figyelt kérdés
2017. febr. 11. 16:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Sok haverom megmaradt általánosból,meg utàna js begyűlytöttem párat és náluk is csak általános vizsgálatok voltak.Minek a szívatás?
2017. febr. 11. 16:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikre gondolsz? Én se találkoztam orvosi vizsgálatos szivatásokkal.
2017. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pénisz,here.Sose volt.Talán oviban.
2017. febr. 11. 16:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Most minek szívatják egymást.Van aki nagyon nem akarja,totál kiakad,másik meg tesz rá.Mindenki döntse el maga.Senkit nem kell piszkálni vele
2017. febr. 11. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert van suli ahol bizony előfordul és nem szívatás,persze ha nem akar résztvenni a diák nem tudnak mit tenni,senki se fogja le.Abban igazad van mindenkinek a maga dolga,ne piszkálodjon senki,mindenki mást gondol.Nem kell erősködni és akaratunk ráerőltetni másokra.De ezt megállni nehéz.Meg mint írtam valahol van,máshol nincs.Ahol eddig nem volt,szóba se jött nem kell azokat piszkálni,meg szívatni ezzel.Lehet lesz,lehet nem,de majd elválik,mindenki eldönti mi legyen ott és akkor.
2017. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja szerintem is mindenki majd eldönti ha találkozik vele,ezen vitázni gázas.Csőváz,léptem is.
2017. febr. 11. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!