Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyógytornász hivatás fizikaila...

Gyógytornász hivatás fizikailag megterhelő tud lenni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 15. 21:30
 1/10 mi a fene ***** válasza:
Hát talpon kell lenni, szaladgálni a tornaterem, és az osztályok között, de nem ő tornázik, csak mutatja, és segit.Én még elhizott gyógytornászt nem láttam, ha ez motivál.
2017. febr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
átlagos alkatú vagyok, se nem kövér, se nem sovány :D
2017. febr. 16. 10:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért kérded?
2017. febr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én láttam már elhízott gyógytorászt. Egyébként példamutatásból illik legalább minimális szinten fittnek lenni, de egyébként nem olyan megterhelő. Bár ez attól is függ, hogy milyen helyen fogsz dolgozni.
2017. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok elhízott, de sovány sem, élsportoló se, persze edzeni meg futni szoktam. :) hát azért kérdem, mert hallottam olyat, hogy munkájuk során megkockáztatják a sérvet a sok emeléstől.
2017. febr. 16. 17:52
 6/10 mi a fene ***** válasza:
Nem emelget, segit és mondja,mit kell csinálni. gyakorló gyógytornász nem irt még ? Hasznos lenne.
2017. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Attól függ milyen osztályon fogsz elhelyezkedni. Ha olyan osztályra mész, ahol sok passzív mozgatás kell, akkor az azért megterhelő tud lenné néha, főleg ha egy túlsúlyosabb beteg alsó végtagját mondjuk át kell mozgatni.. De minden a helyes technikán múlik szerintem
2017. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen! :)
2017. febr. 18. 13:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Segítek, értelmes adekvát választ fogok adni, gyt hallgató vagyok, voltam. Szóval nagy divat ez a szakma a 160cm magas, zörgő csontú cicababák között. A betegek nagy része részben, teljesen bénult... magatehetetlen. Ha rádzúdúl egy merev 80 kilós parkinsonos bácsi akkor azt neked meg kell tartanod nincs mese. Kondizz valamit csinálj, nem választhatsz minden klinikumon belül kell majd dolgoznod...
2017. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm szépen válaszod! volt közös órám gyógytornász hallgatókkal is, és valóban nagy divat lett a lányok körében ez a szakma :D
2017. márc. 9. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!