Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért írtak fel nekem AERIUS...

Miért írtak fel nekem AERIUS tablettát, mi a hatása?

Figyelt kérdés

Nem vagyok allergiás, sosem voltam, és eddig semmilyen erre utaló jel nem mutatkozott.

Ám a téli hónapokban minden évben sajnos 1-2-szer betaknyosodok, megfázom... ebből nincs is gond ám az esetek többségében ez felhalmozódik és arcüreg gyulladásos állapotban végzem.

Az orvos alapvető technikája mindig az volt, hogy köptető(Elixirium, vagy ACC, stb.) és nasivin orrspray(, mostanában már kevertet ad, ami az utóbbit is tartalmazza). De még fél-egy éve elkezdte mindig hozzá írni ezeket a kék pirulákat, hogy esténként szedjek be egyet. És most tudtam meg, hogy ezt állítólag allergiás betegnek szánják.

Nincsen ezzel semmi problémám, csak érdekelne, hogy milyen hatása van egy ilyen gyógyszernek, ami segít az állapotomon. Mivel a betegtájékoztató arra van kihegyezve, hogy allergia ellen van.



2017. febr. 15. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Felső légúti hurutban csökkenti a panaszokat.
2017. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!