Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az ügyfélkapun van betegéletút...

Az ügyfélkapun van betegéletút lekérdezési lehetőség. Letölteni, nyomtatni hogyan tudnám?

Figyelt kérdés
Egy krónikus nőgyógyászati probléma miatt néztem végig az előzményt, sajnos nagyon sok rendelőben papírt kellett aláírnom arról h nem kérem az ambulánslapot, így néhány lelettől eltekintve nincs papírom az elvégzett vizsgálatokról, diagnózisokról pedig most nagyon jól jönne.
2017. febr. 22. 09:41
 1/4 koromarcsi válasza:

Itt nézd meg:


[link]


Ez a hírlevél oldalán van, amit én kértem és mindig megkapok.

2017. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is hallottam még ilyenről. Itt visszamenőleg az összes lelet megnézhető, vagy csak a regisztráció utáni? Köszönöm a választ előre is!
2017. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1998 utani dolgokat digitalizaltak. Az eü ellatas, datum, intézmény, az eljaras tb ára és az azt végző orvos kereshető vissza. Szerintem praktikus. Ha van ügyfélkapu regisztraciód, utana csak a tajszamot kell beírni.
2017. febr. 22. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2017. márc. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!