Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Epekővel most mire számítson?

Epekővel most mire számítson?

Figyelt kérdés

Anyukámnak nyár óta 5 epegörcs rohama volt és ma az egyik munkatársa által jöttünk rá hogy ez micsoda! A nyaki ereibe számos plakk található a szeme színe enyhén sárga szóval ma jöttem rá arra hogy ez is mind mind az epeelégtelenség miatt van! Holnap reggel azonnal megy a háziorvoshoz valószínűleg szerdán fog sorkerülni vérvételre de félek hogy addig kapni fog újabb epegörcsöt és annyira félek attól, hogy az már halálos lesz :'( Delelott egyedul van otthon en suliba vagyok es az en hibam lesz ha ebbe belehal.

A másik hogy ugye kiveszik majd az epéjét de attól még a kiváltó ok nem szűnik meg, ami miatt a szervezete nem tolerálja a zsírokat és félek hogy akkor még nagyobb baja lesz mert az epe már nem szűr tehát :(

Még annyi hogy én mindenkeppen meg fogom oldani azt hogy magánkórházba műtsék meg mert a magyar eü egy kalap tr...

Légyszíves küldjetek nekem szöveget NE LINKET mert nincs gyors netem ahhoz hogy viszonylag elfogadható áron mennyibe kerül magánklinikan egy epekő műtét!

Bocsánat hogy hosszú de nagyon aggodom......



2017. febr. 23. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Benned egy orvos veszett el, ha csak ránézésből tudod megállapítani, hogy epeköve van az anyukádnak. Minálunk az ilyesmit először UH-val (szono) szoktak kivizsgálni.
2017. febr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden tünet arra utal, de egyébként ma reggel volt orvosnál és jövőhét hétfőn megy UH-ra, csütörtökön pedig vérvételre meg vizeletmintát beadni. Továbbra is várom a kérdésre irányuló válaszokat!
2017. febr. 24. 08:46
 3/3 anonim válasza:

Szerintem is mindenképpen érdemes az orvosi diagnózist megvárni, de itt biztosan van epekő műtét: [link]


Az árlista itt érhető el, egy epehólyag eltávolítás 190.000 Ft-tól kezdődik. [link]

2017. febr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!