Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Képtelen vagyok elfogadni a...

Képtelen vagyok elfogadni a múltam. Hogy lehet ilyen nyomorék valaki, hogy meg kellett műteni epekővel amikor egészségesen táplálkozott? 25N

Figyelt kérdés
Miért nem hagyják meghalni aki nem egészséges. Aki nem egészséges az megérdemelné, hogy meghaljon. Tévedek? Hiba beleszólni a természet rendjébe ki hal meg...
2017. jan. 28. 15:23
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Laparos volt, de tönkrement az életem. 1 éve történt a tragédia!
2017. jan. 28. 15:24
 2/35 anonim ***** válasza:
82%
A fejeddel is vannak gondok, úgy érzem...
2017. jan. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
27%
Epekő tragédia? Meséld el.
2017. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
76%

Epekő még nem akkora tragédia. Nagyobb baj az, ha valaki tudja hogy van mégis bezabál mindent és utána lehetetlen időben megjelenik ügyeletben.


Keress valami szakembert mert nagy bajok vannak nálad.

2017. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
52%
ne kívánd más halálát a saját hülyeséged, elmebetegséged miatt...
2017. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
47%

"Hogy lehet ilyen nyomorék valaki, hogy meg kellett műteni epekővel"


Na már most apámat is meg kellett műteni epekővel még sem lett ilyen hülye mint te hogy tragédiaként éli meg. Ha te meg akarsz halni csak tessék senki nem fog vissza tartani.

2017. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 longlife ***** válasza:
84%
Tévedsz.De nem is kicsit.Mekkora szerencse,hogy nem te szabályozod a halálba küldést.Most minden náthás túl élte,senkinek nem kelet meghalni,mert nem egészséges...de nézzük csak a kérdésedet:.....aki nem egészséges.....Az beteg.És meg akar gyógyulni.Élni szeretne......miért is érdemelné meg,hogy meghaljon? Gondold át még egyszer.Az epeköves sztori?Egészséges táplálkozás?áááááá belese merülj.
2017. jan. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz.Ezek a csúnya betegségek sajnos nem veszik figyelembe,h ki hogyan táplálkozik.Ma már egész fejlett az orvostudomány,nem kell belehalni minden kis betegségbe és nem is követ el bűnt az aki beteg lesz.Megértem,h bosszant a dolog,de nem szeretnél elmenni pszichológushoz?
2017. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Tévedsz. Na és jó lenne a saját nevedben beszélni. Nagyon sok ember küzd súlyosabb betegségekkel. Sok gyerek születik betegen... megérdemelje hogy meghaljon? Ezeknek az embereknek a küzdelmét becsülöd le. A természetellenes az ha valaki így áll hozzá mint te kérdező, mert az emberben van életösztön. Emberek halnak meg nap mint nap pl rákban és nem érdemlik meg. Tragédia? Hagyjuk már. Túlélted nem?
2017. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Túl, de nem tudom minek, a kórházban történetek is borzalmasak voltak. Megzsaroltak, hogy vagy kacsába kell pisilnem vagy katétert kötnek be mint annak aki halni készül. 3 napig nem engedtek ki, mint egy halálos beteget... A nővér úgy b.s.z.ta volna belém a tűt, mint egy hentes a malacba a bökőt... :O
2017. jan. 28. 16:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!