Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beutaló szakrendelésre meddig...

Beutaló szakrendelésre meddig érvényes (? ) Egy hónap, vagy 30 nap? A febr 1. keltezésű beutalómra márc 2. -án azt mondták, hogy már érvénytelen, mert nem az számít, hogy a február 28 napos, ők nem úgy számítják?

Figyelt kérdés
De, azért elfogadták (akkor meg miért pampognak).Úgyis 2 hónapra adtak időpontot ...még én legyek hálás..
2017. márc. 2. 17:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Egy másik "ügyem": van egy beutalóm laborra még december elejéről. Ma voltam más ügyben a háziorvosnál, kértem, hogy adjon újabb beutalót, mert nem voltam laboron (voltak fontosabb e.ü. feladataim) - azt mondta, hogy jó lesz az még most is (több, mint 3 hónap múltán).

Ezen kicsit elcsodálkoztam. (2 ezerért adott volna új beutalót - már bánom, hogy nem kértem - de bíztam/bízom abban, hogy igazat mondott.

Mondjuk, az nem érne meg nekem 2 ezret, hogy feleslegesen várjam ki a sorom a labornál, plusz újabb beutalóért utazzak a háziorvosomhoz, aki most másik településen lakik (vagyis én lakom máshol)

2017. márc. 9. 20:10
 12/14 anonim ***** válasza:
Na, ez durva! Körzeti nővér vagyok már 10 éve,de még a büdös életben sem hallottam,hogy a házorvos pénzért ad laborbeutalót! Hol van ez, milyen település?
2017. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Valami ilyen indokkal mondta, hogy elvesztettem (mint hivatalos indok, mert nem volt nálam az a beutaló, amiről írtam - ha nálam lett volna, akkor ráírt volna meghosszabbítást, de, mivel nem volt nálam...(a fentiek)(szóval, egy új papírt 2 ezerért adott volna). Győr környéki település - konkrétan azért nem írnám, mert, ha ügy van belőle, tudja, hogy ki indította (én). Győrtől dél - délnyugat, 10-20 km.
2017. márc. 10. 14:12
 14/14 A kérdező kommentje:
Egyébként megtaláltam a beutalót, szerintem régebbi, mint 3 hónapos, viszont nincs rajta dátum - szerintem ezért fogják elfogadni.
2017. márc. 10. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!