Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek érvénytelen lesz...

Szerintetek érvénytelen lesz a népszavazás?

Figyelt kérdés
Én nem megyek szavazni, a környezetemből meg olyan fele-fele. Viszont az elmenők egy jelentős része direkt azért megy, hogy érvénytelen szavazatot adjon le. Szóval én arra tippelek, hogy éppen nem lesz érvényes, nagyon kevesen fog múlni.

2016. szept. 28. 19:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%

Az eddig beérkezett levélszavazatok 18%-a ÉRVÉNYTELEN!


[link]

2016. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem érvénytelen lesz. Az én családi/baráti körökből senki nem megy. Ismerősök közül is kevesen. A neten is az emberek nagy része azt mondja, hogy nem érdekli. Szerintem bukta lesz, de nagyon.
2016. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%
Nem valószínű Kérdező. Ha érvénytelen lenne, majd hamisítanak rajta egyet. Ennyit ér a szavazás...
2016. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
17%

Nem lesz érvénytelen, hiszen ez a magyarság történelmének eddigi legsorsdöntőbb népszavazása. Minden magyar ember föl fogja tudni fogni, hogy itt most a magyar nép fennmaradása a tét.

A magyarok többsége azt szeretné, ha még az unokái is felnőhetnének és életben maradhatnának.

2016. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%
1#: Az édeskevés. Ha marad az arány, bőven érvényes lesz.
2016. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%

"Az édeskevés. Ha marad az arány, bőven érvényes lesz."


Oda írtam, hogy "az eddig beérkezett levélszavazatok..."

Szóval ez még nem a végleges!

Még bőven emelkedhet az érvénytelen szavazatok aránya!

2016. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

#5

Alacsony részvétel mellett még így is vígan lehet érvénytelen. Eddig csak az nem zárható ki 100%-osan, hogy az igent szavazók veszíteni fognak.

2016. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%
Az kizárható. Senki sem akar erőszakos betelepítést, aki meg mégis az nem beszámítható, így nem is szavazhat.
2016. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%
Én sem megyek szavazni de a családomból senki sem megy, sőt az ismerőseim nagyrésze sem. nincs semmi értelme. Szerintem érvénytelen lesz ez a szavazás.
2016. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
63%

Remélhetőleg a Fidesz szavazóbázison kívül mást nem tudott a kormány hülyére venni. Az csak kétmillió ember. A többi magyar nem áll be ebbe a sorba, meglátjátok:

[link]

2016. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!