Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül és mivel jár...

Bumbzsi kérdése:

Mennyibe kerül és mivel jár az altatásos fogászati beavatkozás?

Figyelt kérdés
Félek a fogaszattol rossz élmény miatt. Pesten olcsó lehet vagy hova érdemes menni ahol árban se túlzás és tényleg jók? És ha volt már ilyenen vki mi a menete? Köszönöm a válaszokat

2017. márc. 3. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Google-ban találni egy csomót. Olyan, hogy "olcsó" fogászat nincs, pláne nem altatással, mivel az altatáshoz még külön szakorvos is kell, ami még jobban megdobja az árakat.


Amúgy gugliztam neked egy keveset, az altatás vagy szedáció 20-40 ezer között van óránként, ami rárakódik pluszban a kezelés árára.

2017. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem. Gondolom akkor jó kezekbe is érezheti magát az ember. Elég drága maga az altatás de aki fél mi mást tehet..

Köszönöm a segítséget:)

2017. márc. 3. 09:30
 3/3 anonim válasza:

Mit kell csinalni a fogaddal, ami miatt az altatast szeretned?

Regen sztk alapon mentem fogorvoshoz.

Ki kellett furni a fogam, mert valami volt vele, hogy a genny tavozzon.. Nem kertem erzestelenitot, azt hittem ott halok meg, annyira fajt.. Aztan ra 1-2 napra nem javult, vissza mentem, de nem az melozott akihez bevagyok jelentve, de annyira fajt, hogy megcsinalta a masik..

Ugyan itt korabban tomettem, vissza kellett menni, hogy csiszoljanak le belole..

Ez volt ugy 5-6eve..


Aztan iden mentunk az iskola fogaszathoz, kiderult, hogy fogkovet kene szedni, tomni kellene, illetve valami tejfog maradvany maradt benne (amit a masik fogorvos azt mondta majd kiesek...)


Nagyon paraztam, mert utana olvastam gyakorin miket irnak a fogko leszedes fajdalmarol, + nem voltak jo tapasztalataim a fogaszattal.


Erre bementem, tok normalisak voltak, megneztek, hogy mivel kellene kezdeni.. Kent valami zselet az inyemre, es ugy kaptam ra az erzestelenktot. NEM IS EREZTEM BELOLE SEMMIT! Ameddig elkezdett hatni, leszedte a fogkovemet, aztan betomott egy fogat. Semmit nem ereztem!

1honap mulva vissza kell mennem, szo szerint varom (nem csak a suli miatt, hogy tudjak logni) :D


Pesten dolgozik, ha gondolod megadom az elerhetoseget privatban. :)

Sok ismerosom is isteniti, semelyik nem erzett nala semmit. :)

2017. márc. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!