Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha még ebben a hónapban...

Ha még ebben a hónapban távolíttatom el a hátamon lévő anyajegyet, meggyógyul teljesen júniusra?

Figyelt kérdés
Ugy hallottam, hogy osszel es telen ajanlott ez a procedura, de en mar sajnos kifutottam az idobol.Viszont van a hatamon egy nagyobb anyajegy, ami esztetikailag zavar.Junius elejen kulfoldre megyek nyaralni, es szeretnem ha az a valami mar nem lenne a hatamon.Begyogyul addigra ugy, hogy lehessek napon, tengerben stb.?

2017. márc. 3. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, de inkább márc. 15-ig.

Égetik?

2017. márc. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nyáron a helyét védeni kell a naptól 50-es faktorszámú naptejjel. Napon le is lehet ragasztani.
2017. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg NEM ÉGETIK!!!

És igen,ha most leveszik meg fog gyógyulni. Ahhoz,hogy minél kevesebb esélye legyen annak,hogy nyoma marad,védd a naptól egy kis ragasztással. A napvédő nem elég,attól még a pigmentkülönbség megmarad. És amint kizsedik a varratot kezdd el kenni Contractubex krémmel. Ez is segíti a szebb gyógyulást.

2017. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2017. márc. 4. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:

3: Hogy érted, hogy remélhetőleg nem égetik? Ha égeTik, az 1-2 mp-es beavatkozás, nekem egy félórás ülés alatt több százat égetnek le minden évben, és 2 héten belül NYOM NÉLKÜL gyógyul.

Ha vágják, akkor varrni is kell, lesz varratkiszedés, az egy mély seb, és lesz heg is utána.

2017. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem,hogy ANYAJEGYET (nem anyajegy szerű szemölcsöt,fibromát,egyebeket),hanem valódi anyajegyet TILOS ÉGETNI! Hiába gyorsabb, hiába nem kell varrni,hiába nem kell varratot szedni.
2017. márc. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Igen, dudoros anyajegyet lehet csak leégetni, de ami nem áll ki, azt nem is vágják ki, lapos festékes anyajegyhez semmilyen módon nem nyúl orvos.
2017. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!