Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Normális dolog, hogy munkaalka...

Normális dolog, hogy munkaalkalmassági vizsgálatról elküldenek nőgyógyászati vizsgálatra?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, pénteken voltam először foglalkozás egészségügyi vizsgálan, és az orvos nőgyógyászati vizsgálatra küld. Semmi panaszom nincs, mindenkivel ezt csinálta pénteken. Adminisztráció munkakör amúgy.

2017. márc. 5. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Engem nem küldtek sehova. 25/f
2017. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán,általában alap vizsgálatokat elvégeznek munkaalkalmassági és kész is,nagyon ritkán fordul csak elő.
2017. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem lenne hozzá joguk, nem is indokolja semmi (még ha úszómesternek készülnél, érthető lenne, hogy ellenőrizni akarják, nincs-e valami fertőzésed), de ebben az országban a munkáltató azt csinál, amit akar.
2017. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen cég? Állami munkáltatónál kell, utána is évente-2évente végig kell látogatni a dokikat egy lista szerint.

Van ahol már így szűrik ki a terhességet, mert pl páromék cégéhez jött már 3 olyan nő aki pár hetes terhesen jött, még nem volt dokinál ugye, nem szólt meg semmi és később derült ki hogy hopp x hetes terhes, természetesen nem dolgozhat tovább, ki nem rúghatják, 3 évig fizeti a dolgait a cég és ez 3-4 embernél már igen súlyos anyagi veszteség egy cégnek. Semmit nem termelt és csak viszi a pénzt.

2017. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 roncsika1977 válasza:
Szerintem nem, irodavezető vagyok állami szektorban, és decemberben kezdtem dolgozni, és nem kellett menni.
2017. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bankról van szó.
2017. márc. 7. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!