Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvétel? (kérdésed túl...

Vérvétel? (kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Tegnap a háziorvosom elküldött vérvételre(ma megyek :/)

Eléggé be vagyok tojva miatta.Őszintén szólva nem nagyon sikerült rájönnöm,hogy miért szükséges.

Ez a baj kb.1 hete:-38fok körüli láz/hőemelkedés

-fájó torok

-taknyosság

-fejfájás(már csak nagyon ritkán)

Antibiotikumot kaptam(tabletta),mellékhatásként kicsi hasmenésem van,de azt mondta a doki,hogy még szedjem.


Fáj a vérvétel ?Valaki hasonló gondok miatt volt vérvételen ?A fenti tünetek miatt,miért kell vérvételre menni ?



2017. márc. 9. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne szarj be, a vámpírkák tudják mit csinálnak. Nem fog fájni.
2017. márc. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal enni-inni, mert vannak, akik rövid ideig rosszul vannak utána.
2017. márc. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt én sem értem ezért miért küldött el. Beteg vagy, gondolom ez influenza. Betegen nem fognak vért venni. Rossz lesz az eredményed, meg amúgyis. Hülye az orvosod.

Szerintem menj akkor amikor meggyógyultál.

És amúgy nem fáj.

2017. márc. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A háziorvos nem buta. A vérkép orientál a gyógyításban, meg a vizeletvizsgálat. Ebből fogja megtudni, hogy van-e valami, ami más betegségre utal; amit a torokgyulladás jelei esetleg elfednek.

A vérvétel szinte soha nem fáj. A szakápolóknak olyan gyakorlatuk van, hogy tudják, hol nincsenek a könyökhajlatodban érzőidegek, és oda szúrnak. Ne nézd, akkor nem leszel rosszul (ha hajlamos vagy rá).

2017. márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még valami. Ha a háziorvos antibiotikumot rendelt, akkor ez nem influenza, mert azt vírus okozza, amire az antibiotikum nem hat.
2017. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na túléltem :D

Csak a tűt éreztem mikor belém nyomta,de utána már semmit.Kedves volt a nővér,még le is ragasztotta nekem :)

2017. márc. 9. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fáj! Én volt hogy nem is éreztem mert épp mással voltam elfoglalva! Oda sem kell nézni ha félős vagy. 1 perc sincs az egész.
2017. márc. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megvan az eredmény,de csak a dokimmal egyeztetett anyum.Csak annyit mondott,hogy iskolába majd mehetek,de több mint egy hónapig nem tesizhetek majd.

Érdekes...

2017. márc. 10. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!