Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az utóbbi időben sokat vesztet...

Az utóbbi időben sokat vesztettem testsúlyomból Kezelőorvosom vérvételre küldött. Az eredmény után közölte, hogy további vizsgálatokra van szükség, és egy vérvizsgálatra, amiért fizetni kell. Kárdésem, azt nem támogatja a TB?

Figyelt kérdés

#vérvétel #vérvizzsgálat
2017. márc. 10. 10:43
 1/4 anonim válasza:
49%
Akkor támogatja a tb ha van munkahelyed.de bizonyára van.szóval ingyenesnek kéne hogy legyen.
2017. márc. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem minden vizsgálatot támogat a TB.
2017. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rokkantsági ellátott vagyok.
2017. márc. 11. 08:33
 4/4 anonim ***** válasza:

nem akarlak ijesztgetni, de a rosszindulatú daganatok egyik jellegzetes tünete lehet a diéta nélküli jelentős fogyás.


Nyilván nem biztos, hogy rákos vagy, de én a te helydben megpróbálnék minél gyorsabban utána járni ennek.


Konkrétan tudod, milyen vizsgálatot/vérvételt kért a doki?

2017. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!