Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyógytornász képzést megéri...

Gyógytornász képzést megéri elvégezni? Anyagi szempontból mennyire érné meg?

Figyelt kérdés

2017. márc. 13. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy elég nagy kereset van gyógytornászra, fizikoterapeutára. Hogy mennyi a bérük, sajnos nem tudom.
2017. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, a gyógytornászok 90%-a ugyanúgy kórházban dolgozik, vagy idősek otthonában, szóval sokuknak semmi fejlődési lehetőség, vagy kihívás, mint pl. egy sportinzézményben.


Ha szerencsés vagy, és elhelyezkedsz valami értelmes rehab részlegen, vagy sportkórházban, akkor jó, egyébként semmi extra.

2017. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mi a fene ***** válasza:
Közalkalmazott bér, és szeretni kell a beteg embereket, legalábbis elviselni. Lehet nyűgös macerás, szagok is vannak, de az eü. ben mindig van fejlődési lehetőség. Valamint ha ügyes vagy, lehet maszekolni, és ezt a tudást pl. egy konditeremben is tudod kamatozatni.
2017. márc. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!