Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi bajom származhat ha kb 30...

Mi bajom származhat ha kb 30 napig nem fizetem a TB-t de nem veszek igénybe szolgáltatást? De lesz munkám és utána automatikusan fizetve lesz.

Figyelt kérdés
2017. márc. 22. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet, de ha utána befizeted ezt is, akkor még elmegy. Fizetni akkor is kell, ha semmit nem veszel igénybe.
2017. márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom tudod -e,hogy a munkaviszony megszűnése után 45 napig még biztosított vagy?

Egyébként ha nem mész dokihoz nem fog feltűnni senkinek. Szerintem akkor lehet gebasz,ha kórházba kerülsz. Azt gyanítom,hogy azt rádvernék.

2017. márc. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a 45 napos időn belül dolgoztam pár napot. és innentől már megszünt a 45 nap ellátás. és már 1 hónapja nem dolgozom, és jövedelmem nincs.
2017. márc. 22. 08:29
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem szűnik meg az ellátás a 45 napon belül, ha dolgozol pár napot. szóval emiatt ne aggódj. de ha aggódsz, bemész a nav-ba és megkérdezed, úgyis ráérsz. több nav ügyfélszolgálaton is voltam, mindenhol rendkívül kedvesek és segítőkészek, szívesen elmagyaráznak minden ilyesmit.
2017. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amúgy bajod nem lesz belőle :) ha a 45 napon túl lennél, és nem fizetnél, akkor utólag benyújtanák a számlát, kb. havi 7000 forint.
2017. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!