Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az internetről letölthető...

Az internetről letölthető KIES programmal frissítettem a Samsung Galaxi 10.1 es tabomat! Úgy nézett ki a frissítés sikerült de utána nem működik az adatforgalom nem jelzi a 3G szolgáltatást hiába indítottam újra és néztem meg a sim et Mi a hiba?

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 19:03
 1/4 CspCsj ***** válasza:
Haver tegnapelőtt frissítette szintén a telefonját és azóta neki sem akar működni a 3G...
2014. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

factory reset és jó lesz :)


persze a frissítés megmarad :)

2014. febr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Megcsináltam nála a rendszervisszaállítást, az ügyfélszolgálat meg annyit mondott: a körzetben hálózatfejlesztés folyik ezért pár napig akadozás tapasztalható az internetszolgáltatásban. (Küldtek még egy emailt APN beállításhoz, de úgy sem ment.)

Wifiről használva nincs gond, de ha azt kikapcsolom akkor mobilnet nincs, másik szolgáltatói SIM-mel sem.

Remélem neked bejön a factory reset.

2014. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azóta sikerült megoldani a dolgot mert attól függően hogy milyen verziójú android van a gépen kell módosítani a beállításoknál az adatbeállításoknál a hozzáférési pontoknál egy részt Nem mindegy hogy telenor net vagy telenor online de a gáz benne hogy még a telenor oldalán is hibásan vann fenn!
2014. febr. 15. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!