Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pécsen ki jó és megbízható...

Pécsen ki jó és megbízható háziorvos, kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 25. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Válassz egyet, oly mindegy. Én már a hatodikat fogyasztom, de legszívesebben ezt is ott hagynám a 'csába!

A legelső 15 évig kezelt penicillinnel mire kiderült, hogy penicillin érzékeny vagyok xD. Mikor ott akartam hagyni, a körzetben egy másik háziorvos arra hivatkozva, hogy egymás betegeit nem szokás átvenni/elvenni, elutasított. És még sorolhatnám a tré, trehány, pofátlan, hozzáállásukat, beszólogatásaikat.

2017. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én már a kilencedikhez járok :( Nagyon gáz.A beszólogatást stb én is tapasztaltam,és szeretnék váltani,de kihez menjek...Nemhogy örülne az orvos hogy őt választanám,neki szavaznék bizalmat,úgy beszél velem mint egy mumussal,akinek ugyan már miért nem jó az előző.És ha már több háziorvost "elfogyasztottam",akkor biztos bennem a hiba hogy egyik se volt jó.Hát tehetek én arról hogy tele van a város hanyag,felelőtlen orvosokkal??Tisztelet a kivételeknek.
2017. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon sajnálom hogy ez a helyzet ebben a városban.... :( Azért ha van egy elviselhető tipp, kérlek írjátok meg :D
2017. ápr. 19. 16:05
 4/14 anonim ***** válasza:
Oké,megírom ha találtam,én is keresgélek,nekem is kéne.
2017. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Dr. Kincses Vera. Keress rá. Esdig csak jót hallottam róla, az egész családom nála van :)
2017. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm ! Én még olyat hallottam nemrég hogy Kovács LÁszló nagyon normális, a lánc utcában.
2017. máj. 10. 20:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is terveztem már legalább 2 éve, hogy ott hagyom ezt majmot akinél vagyok és most végre megtettem. Random választottam egyet, letöltöttem egy belváros, lánc utca háziorvos listát és arról választottam. A héten már át is vesznek :)
2018. márc. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
dr. Szőke Beáta
2018. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dr Szőke Beáta,lol
2018. márc. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
dr. Cseh Márta én őt javaslom, ha váltani akartok, vagy csak kerestek.
2018. márc. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!