Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek melyik fogszabalyz...

Szerintetek melyik fogszabalyzo a jobb? szebb?

Figyelt kérdés
Szuksegem van fogszabalyzora es nem tudom eldonteni hogy milyent , olyant amit felragasztanak vagy olyant amit csak ejjel kel hordjak? szerintetek meik jobb ?
2010. máj. 12. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván az éjszakai az esztétikusabb, de itt ne ezt vedd figyelembe szerintem! A kivehetőt sokkal tovább kell használni mire eléri a kívánt eredményt, míg az állandót 1,5 max 3 év alatt letudod, és a fogaid már szépek is. Ezután is kell majd kivehetőt használnod éjszaka, de szépen lassan majd elhagyhatod! Az éjszakaira mindig talál az ember valami kifogást, hogy miért nem használja. Nekem ez a személyes tapasztalatom és véleményem.
2010. máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak éjszakait nem fogsz kapni...mindenképpen kell egy nappali (pl. porcelán, esztétikusabb, mint a fém), később, ha levették, akkor éjszakai egy ideig
2010. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
es ha az "allandot" kapom akkor az mennyi ideig kell fent legyen? sokaig kell hordjam? nincs nagy problema a fogaiimal , egyik szemfogam kiall kicsit , es azon kellene segiteni ... es az ejszakait azt mennyi idore adnak?
2010. máj. 12. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy. A mindenki által ismert éjszakait általában csak fiataloknak, max 14 éves korig adják. De van egyéb kivehető is, ezek még sem adják olyan gyorsan a végeredményt, hisz nem használod non stop. Hogy meddig kell használni az teljesen a fogsorodtól függ, egészen 1 évtől 3-ig kb szerintem. Ha csak kis korrekció szükséges, akkor kb 4-5 hónapon belül látni fogod hogy a helyén van, viszont muszáj még majd tovább fent hagyni, hogy ebben a helyzetben is maradjon.

Menj el egy fogszabályzó szakorvoshoz, és kérdezd meg a te esetedben mi lenne a legjobb megoldás.

2010. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja igen, utolsó vagyok, az orvos azt is megtudja mondani kb meddig kéne hogy fent legyen. Utána még mindig rajtad áll a döntés hogy mit teszel.
2010. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!