Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Olcsó gyógyszertár Budapesten?

Ignis Subdialis kérdése:

Olcsó gyógyszertár Budapesten?

Figyelt kérdés
Egyes gyógyszertárakban a többihez képest jóval drágább árakon kínálják a termékeket, akár 50-100%-os is lehet a különbség teljesen átlagos, nem akciós dolgoknál. Tudtok olyan gyógyszertárakat, amik szerényebb árakkal dolgoznak?

2017. ápr. 26. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Nincsen ilyen. A vényre kapható gyógyszerek egyen árasak. Nincs óccsó gyógyszer. Gyógyszerész a szomszédom...
2018. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Kedves elso valaszolo! Akkor miert van az, hogy a fogamzasgatlo tablettam nemely gyogyszertarban 6500 korul van, mashol meg 7500? Ezer forint, az ezer forint.
2018. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
A masodik valaszolo vagyok, meg is vettem, neten 7300 a fogyasztoi ara, a corvinba mentem az alma patikaba, 6300ert elvihettem🤔 tudom ajanlani!
2018. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!