Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudom megnézni, hogy a...

Kleyo kérdése:

Hogyan tudom megnézni, hogy a jelenleg használt gyógyszereim lesznek-e Angliában ha kint élek majd és dolgozom?

Figyelt kérdés
Vannak olyan egészségügyi problémáim amelyek néha támogatásra szorulnak, gyomor, illetve felfázásos. A általam kedvelt Gaviscont szerencsére gyártják kint is, de a jól bevált mindenre jó Betadin kúpot nem hiszem. Van valami gyűjtője az angol gyógyszereknek, patikáknak? Tudok valahol a kint kapható gyógyszerekre keresni?

#gyógyszer #Anglia #külföld #gyógyszertár #alternatív gyógyszer #angol gyógyszer #gyógyszertár Angliában
2017. febr. 16. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, ne a gyógyszer márkanevet keresd, hanem a hatóanyagot és dózist. Google-be írd be egyszerűen (a dobozon a gyógyszer neve alatt van).
2017. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezzel is próbálkoztam sajnos, nem jártam sikerrel. Ilyen készítmény nincs sajnos akkor :(
2017. febr. 17. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!