Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Felelősségteljes térdsebész...

Felelősségteljes térdsebész megfizethető áron?

Figyelt kérdés
2014-ben volt egy görkoris esésem, pár hétig fájt a térdem, azóta olyan napok végén, amikor megterheltem, fájdogált, de nem sokat. 2016 nyarán sokat dolgoztam, napi 6 órát álltam. Augusztusban egy délelőtt hirtelen történt valami, utána hetekig hatalmasra dagadt, járni alig tudtam. Szeptembertől jártam térdsebészetre Kecskemétre, nem jött helyre, csak annyira, hogy tudjak viszonylag fájdalommentesen járni. Decemberben megműtötték, nem javult, sőt, bizonyos szempontból rosszabb lett. Elküldtek fizikoterápiára, szintén nem használt. Hiába jártam vissza, "majd elmúlik". Az utolsó alkalom előtt a régóta szedett porcerősítő mellé kaptam egy fájdalomcsillapítót, kúraszerű alkalmazásra, ami elmulasztotta a fájdalmat, mire visszamentem. Ahogy elfogyott, viszont visszatért. Nem akarok visszamenni az orvoshoz, akihez eddig, mert mindig csak hazaküld, hogy majd elmúlik, viszont drága magánorvosokra nincs pénzem. Mit, kit tudtok ajánlani? Főleg Kecskemét és Budapest környékén, de ha kell, bárhová elmegyek, csak kapjam vissza a korábbi életminőségemet. Még 20 éves sem vagyok, és nem tudok végigállni egy 2 órás koncertet, vagy szaladgálni a kiskutyámmal a kertben, kirándulásokról nem is beszélve...
2017. ápr. 27. 20:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!