Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten körzeti orvosi...

Budapesten körzeti orvosi beutaló kell a szemészethez, vagy csak időpontot kell kérni, vagy azt se, csak odamenni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 12. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szemészetre nem kell beutaló, viszont ha nem sürgős esetről van szó, akkor mindenképpen időpontot kell kérni.
2017. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell körzeti orvosi beutaló.

Kivéve, ha sürgősségi esetről van szó.


Bemész a szemészetre, TB kártyával, kapsz egy időpontot.

Azután hónapokat várhatsz, míg várólistán sorra kerülsz.

(ingyenes)


Ha gyorsítani szeretnél.

Magánrendelő, és kb. 6000Ft a vizsgálat.


Csak egy magánrendelőnek nem biztos, hogy olyan komoly (5-6 féle) eszköztára van, mint egy kórháznak.

(tapasztaltam)

2017. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, hogy a szemészetre hónapokat kell várni! Hívd fel és kérj időpontot, pár hét múlva kapsz.
2017. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a magánrendelő meg 10-15 ezer között van :)
2017. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves #3-as-


Mintha oda biggyesztettem volna, az zárójelbe, hogy ("tapasztalat"), akkor biztos csak álmodtam.

Tavaly ősszel tettek várólistára, és az idén februárrra adtak időpontot, ahol nagyon komoly és sokféle vizsgálatot végeztek - legalább 5-6 műszerrel.


Voltam magán rendelőben is, ott egy műszerrel megnézték a szemem, és ennyi volt. ... - és persze nem volt ingyenes.

Viszont nem kellett hónapokat várni.


Gondolod viccből írtam korábban?

2017. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szemüveg miatt mész, hanem valami gond van a szemeddel, pl.: fájdalom, gyulladás, akkor azonnal mehetsz, csak ki kell várni azt a 2-3 órát ameddig sorra kerülsz.
2017. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szemüveg miatt kell
2017. máj. 12. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!