Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fiam beütötte hátát, kinek...

Fiam beütötte hátát, kinek volt hasonló tünetei?

Figyelt kérdés
Tegnap este ráesett egy fára. Ma szólt hogy akkor beszorult neki a levegő és hajnalban erre kelt. Egész nap nem volt gond, ma, este ismét beszorult neki és ülni nehezebben tudott. Más tünete nincs. Háta fájdogál és bal mellénél érzi hogy nyom de ne szúr. Köszönöm válaszokat előre is.

2017. máj. 13. 22:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. ami furcsa, és amin kiakadt a másik válaszoló, hogy a kisgyereked nincs jól, te pedig tök nyugodtan a helyesírásról vitatkozol meg irreleváns kérdéseket teszel föl, ahelyett, hogy telefonálnál egy orvosnak.

Igen, arra is való az ügyelet, hogy felhívjuk őket, elmondjuk, hogy mi a baj, és ők megmondják, kell-e rögtön orvoshoz menni, vagy elég hétfőn.

Azért a kisfiadnak elég komoly tünetei vannak. Ha én lennék az anyja, bizony nem tudtam volna nyugodtan aludni meg hétfőig várni, ahogy te.

Bizony egy bordatörés is lehet, ami egy belső szervet szúr. Attól még, hogy más is esett a hátára, nem biztos, hogy másnál ugyanazok a dolgok történtek. Ha valaki elesik, esetleg semmi baja sem lesz, másnak meg több csontja eltörik. Nem tudom, érted-e, hogy tényleg veszélyes játékot játszol, pihikézel, kávézgatsz, netezel, miközben a gyereked nincs jól és nem lehet tudni, mi a baja. Lehet, hogy semmi, lehet, hogy komoly. Kicsit túl nyugodt vagy, és nem látszik a felelősségérzeted.

2017. máj. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Voltunk dr-nál .nincs baj. Köszönöm.
2017. máj. 14. 09:54
 13/13 A kérdező kommentje:

Az ejjelt is ébren töltöttem. Itt aludt mellettem. Reggelre szereztem fuvart.

Nyugalom... Más az írás más a valóság.....

2017. máj. 14. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!