Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Laborkontrollnal nagy baj, ha...

Laborkontrollnal nagy baj, ha szintelen, átlátszó vizeletet adtam le?

Figyelt kérdés
Próbáltam a reggeli elsot vinni egy uvegcseben, de nem ereztem sterilnek, meg lattam ilyen kis szoszoket a tetejen, igy kiboritottam, utana ittam fel liter vizet de indulas elott mar nem jott semmi: ( igy mire odaertem majd' bepisiltem, de ugye a sok víz miatt olyan lett a minta, mintha sima vizet adnek le. Persze volt egy kis sargas beutese, de nem sok :D Igy ugye kevesbe koncentralt, de a lenyeget ki tudjak nezni belole? Vagy lehet meg kell ismetelni?
2017. máj. 15. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mit néznek, bár szerintem nem lesz baj. Mondjuk jobb a reggeli első vizelet, nem kellett volna kiborítanod csak azért mert szöszök voltak rajta
2017. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz vele gond. De azért lehet nem árt ha mondod:) aztán mondanak majd rá valamit! :)
2017. máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hat azert ugy csak nem adtam le, meg ramfogjak hogy valami macskaszőritiszem van :D mondtam amugy nekik, hogy nem mertem elhozni mert nem lattam eleg sterilnek, azt mondtak akkor csinaljam meg ott, szoval tudtak hogy nem a reggeli elso:) remelem igyis kinyerik belole az informaciokat:D
2017. máj. 15. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!