Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van olyan kontaktlencse ami...

Van olyan kontaktlencse ami nem látszik?

Figyelt kérdés
Mert az összesnek halványkék színe van. Van olyan amelyik teljesen átlátszó?

2017. ápr. 27. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom milyet vettél.mi vision expresszbe és atlatszó eleve.
2017. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És milyen márkájú a tied?
2017. ápr. 27. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Halványkék azért, hogy megtaláld a folyadékban (vagy a földön, ha leejted). Nem hinném, hogy van olyan, amit nem így gyártanak. Én is Vision Expresses vagyok, az is olyan. Ez még nem változtatja meg a szemed színét, ha az zavarna.
2017. ápr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegyiknek halványkék színe van, direkt, azért, amit az egyik előző hozzászóló is írt, hogy könnyen észrevehető legyen. Ha belegondolsz, akkor ez egy tök jó dolog, szerintem is praktikus mert így rögtön látod, hogy hol van, gyorsabban megtalálod a tartóban, a szemedben vagy ha véletlenül leejted. Viszont a szemedben nem látszik, hogy kék, semmit nem befolyásol (bár nyilván, ha valaki direkt azt nézi, akkor észre lehet venni, ha valakinek kontaktlencséje van, de nem feltűnő).
2017. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!