Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor lesz ezeknek tünete?

Mikor lesz ezeknek tünete?

Figyelt kérdés
Voltam gyomortükrözésen, elég nehezen viseltem.. Mennyi az esélye, hogy esetleg kilyukasztotta a gyomrom vagy a nyelőcsövem?
2017. máj. 16. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenről még nem hallottam, hogy valakinek kilyukasztották volna a nyelvőcsövét vagy a gyomrát tükrözéskor.

Egyet tudok, ha a gyomrod ki lenne lyukadva, arról már tudnál, mert nagy fájdalommal jár, ugyanis a gyomorsav, ami egy eléggé erős sav, a gyomor belső falának kivételével nem igazán tesz jót a többi szövetnek.

2017. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen a gyomrot én is tudom, de mi a helyzet a nyelőcsövemmel?
2017. máj. 16. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:

A nyelőcsöveddel is ugyanaz a helyzet. Azonnal fáj ha kilyukasztják, szóval tudnál róla, ha így lenne.

Egyébként a mai műszerekkel tükrözés közben nem lehet kilyukasztani a beteget, szóval eleve képtelenség az elképzelés is.

2017. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!