Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha egy ismerősöm nem evett...

Ha egy ismerősöm nem evett már két napja és csak 1dl vizet ivott mi történik vele?

Figyelt kérdés
És ha kórházba kerülne az illető, akkor melyik osztályra kerülne a gyermekosztályon a Markusovszky kórházban Szombathelyen az A, B vagy C-re?

2017. máj. 27. 06:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A 'B' a csecsemő osztály, oda nem kerül 15 évesen.

A 'C' a fertőző osztály, ahova szintén nem kerül mert a hülyeség nem fertőz szerencsére.

Tehát kizárásos alapon marad az 'A' osztály.


Hozzáteszem a markusovszky kórháznak van egy weboldala, ahol megtaláltad volna ezeket az információkat.

2017. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Keresetem...
2017. máj. 27. 16:54
 13/15 anonim ***** válasza:
78%

A kaja szempontjából semmi különös nem történek vele. Koplalt egyet, s kész. Én 56 éves koromban kipróbáltam, hogy egy hétig nem eszem. Annyi történt, hogy egyre jobban éreztem magam.

Az 1 dl víz azonban gyalázatosan kevés! Ki fog száradni a csaj, ha így folytatja.

2017. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Már rábeszéltem és a 3 nap alatt kb. 6 dl vizet ivott és egy kis sütit meg kenyeret evett és ennyi.
2017. máj. 28. 15:02
 15/15 anonim ***** válasza:
3 nap alatt 6 litert kellett volna innia. Főleg nyáron!
2017. máj. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!