Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Házi orvos 9. kerületben?

Házi orvos 9. kerületben?

Figyelt kérdés

Ha a 9. kerületben vagyok bejelentve, akkor csakis abban a kerületben tudok házi orvost választani, igaz?

Tudtok valami jó orvost, aki meg is hallgat, és azért dolgozik, hogy gyógyítson?


köszi előre is.



2017. máj. 29. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
a lakóhelyed tehát utca és házszám határozza meg, hogy melyik orvos tartozol. Átkérheted magad egy másikhoz, de mivel, hogy túlterheltek nem szokták elfogadni.
2017. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azóta már biztos választottál valakit, de ha mégsem, én jo szúvvel ajánlom Dr. Bitó Krisztinát a 9. kerületben. Ő a József A. Ltp.-en rendel, nem tudom, te merre vagy a kerületen belül. Amúgy nem feltétlen kell azt az orvost választani, akihez utca szerint tartozol, ha az adott dokinak van ,,kapacitása", járhatsz a város másik végéről is háziorvoshoz. Nekem mondjuk szerencsém van, mert konkrétan a házunk mögött van a rendelő, de a doktornőhöz még a világ végéről is visszajárnék. Tényleg nagyon lelkiismeretes, alapos, emellett emberileg is a toppon van. :)
2020. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!