Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Orvosi igazolás visszamenőleg?

Orvosi igazolás visszamenőleg?

Figyelt kérdés
17éves fiú vagyok és rossz társaságba keveredtem lógtunk 2 hetet egymás után ez 60 óra kb és nincs igazolás mert mindig azvolt h majd holnap, ez még elég régen volt és azóta eltelt egy kis idő kb másfél hónap és most kaptunk papirt 3 napja, szerintetek adhat vagy nem? vagy akkor cumi van mi? nem fűzök hozzá sok reményt én basztam el de utólag ennyi idő után adhat? :/
2017. máj. 31. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még másnapra sem adhat elvileg, nem hogy hónapok múlva.
2017. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Csináld azt, hogy bemész háziorvoshoz, és megmondod neki, hogy nagyon beteg voltál, de azt hitted kifogsz otthon egyedül is gyógyulni. Elmondod neki hogy 2 hetet otthon voltál, láz meg stb, és most vetted rá magad hogy bejöjj. Mondd hogy még mindig nem érzed jól magad, és hogy bejöttél. (tanulj meg mű köhögni), és amikor azt mondja gyere vissza x idő múlva, akkor kérsz majd egy igazolást. Ha nincs ráírva mettől meddig, adja az igazolást az jó, de ha úgy írja hogy 2 hete fennáll ez a dolog, akkor nyertél.
2017. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Menj be a háziorvoshoz, és mondd el, hogy mi történt. Az orvos nem hülye, pontosan tudja, hogy ha valaki másfél hónap múlva megy igazolásért, az miért van. Aztán vagy ad, vagy nem. Te meg "férfiként" vállalod a tettedért a felelősséget.
2017. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,természetesen vállalom a következményeket hiszen én hibáztam,és meg értem hogy ha nem is ad csak kíváncsi voltam azért
2017. máj. 31. 15:24
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mennyid van erre a célra. Biztos van olyan háziorvos aki egy kis kenőpénzért cserébe ír egy igazolást.
2017. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!