Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Komoly műtét előtt nem volt...

Komoly műtét előtt nem volt halálfélelmetek, hogy nem ébredtek fel többé?

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz egy 4-5 órás műtétem és elfog mostanában a pánik, hogy meghalok műtét közben..
2017. jún. 1. 18:41
 1/7 anonim válasza:
Ne félj az orvosok mindent megtesznek es minfenki szeret téged nem lesz baj
2017. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem sem altattak soha két hónappal ezelőttig. Egy szálat sem féltem az altatástól. Inkább az ébredés utàni fàjdalomtól tartottam. 3 órás gyomorműtétem volt. Bíztam a dolkiban,szuper volt a team, jófej aneszteziológus altatott,úgyhogy kellemes élményként tartom szàmon. Az biztos,hogy egy szìvműtét előtt cidriznék.
2017. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bélműtétem lesz, ott is elég nagy a para faktor.
2017. jún. 1. 18:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Én inkább attól féltem az altatásos műtétem előtt, hogy nehogy idő előtt, a műtét közben felébredjek.
2017. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40000 műtéti altatásból átlagosan 1 végződik halállal. És ott is többnyire azért mert sürgös műtét és nincs idő előtte anaszteziológiai vizsgálatra.
2017. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem attól kell félni, hogy meghalsz, mert azt nem fogod tudni! Attól viszont lehet parázni, hogy hamarabb ébredsz fel, mit kéne.
2017. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt, mindkétszer, egyik egy, másik két órás volt, de még attól is féltem hogy felébredek közben. Nem történt meg az sem. Mondtam is az altatóorvosnak és mindig megnyugtat de attól még kicsit bennem marad.
2017. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!