Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valakivel tud ballon segítéség...

Valakivel tud ballon segítéségével lélegeztetni?

Figyelt kérdés
Pár tanácsra lenne szükségem,ugyanis elsősegély vizsga után megvettem egy ballont hogy elsősegély felszerelés mellé mondván úgy könnyebb és jobb lélegeztetni ha ha megtörténik a baj de sajnos használni nem tudom én a nagyokos!A pénzt kiadtam érte úgyhogy mindenképpen meg akarom tanulni a használatát!

2017. jún. 3. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

És hurcolod magaddal mindenhová?

Milyen tanács kell? Ezt gyakorolni kell.

2017. jún. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyílván nem mindenhová,csak ha kocsival vagyok akkor hordom magammal!Gyakorolni gondolom lehet bárkin!
2017. jún. 4. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne gyakorold élő embereken. Bár az igaz, hogy jelenleg a befújás is a része az újraélesztésnek, de nem vonhatnak felelősségre, ha erre nincs gusztusod, ráadásul a ballon úgysincs nálad minden esetben.
2017. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már késő!Azzal "lélegeztettem" egy közeli ismerősömet!Kerestem egy vidit és annak a mintájára pumpáltam be a levegőt!És fordítva is vagyis ő is "lélegeztetett" engem!
2017. jún. 4. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Oké, te tudod, de az a baj ezzel, hogy ha nagyon összenyomod, akkor sérülhet a tüdeje, csak kb. fél 3/4-ig szabad, de ez tényleg csak gyakorlás kérdése. Persze megértem, hogy nincs mindenkinél otthon kéznél egy gyakorló baba.
2017. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltuk hogy mennyi ideig bírjuk úgy hogy a ballon maszkja van az arcán és azt is hogy meddig lehet összenyomni!Szerencsére mindketten jól tűrtük úgyhogy nem volt gond és semmit bajunk nem lett!
2017. jún. 5. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!