Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem jön meg a rehabilitá...

Miért nem jön meg a rehabilitációs ellátásom ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
Meg kellett volna jönnie már tegnap. De ma sincs meg, hiába nézegetem az internet banking -ot az Uni Credit weboldalán. Nincs a számlámon. Eddig minden hónapban megjött 12.-edikén. A papírjaimon az van leírva, hogy június 12. napjáig jár, akkor hol van, miért nem küldik??! És a mai napon be lett adva a kormányablaknál a kérelem, hogy folyosítsák tovább, a kormányablakban azt mondták, hogy 13.-án adjam be és 13. - adikára kérjek fizetés nélküli szabadságot, ezt megtettem, ma beadtam mindent amit kellett, de nem kaptam meg a június hónapra vonatkozó rehabilitációs ellátást! Nem értem miért! Valaki elmagyarázná, hogy mi történt? Nagyon ideges vagyok!
2017. jún. 13. 09:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam felhívni a nyugdíjfolyosító intézetet is, de a portát kapcsolták először és a portás azt mondta hogy kapcsolja őket, akik ezt intézik, és akkor elkezdett szólni a zene a telefonban, aztán kb. egy perc múlva megszakadt a hívás, mintha kinyomták volna...... hát ezekkel aztán sokra lehet menni, ugye?!
2017. jún. 13. 09:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Latom mindent mondtak illetve megkerdeztel, de azt nem, hogy mikor fogjak folyositani csak azt hogy mikor kell beadni?
2017. jún. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt nem kérdeztem, hogy mikor fogják folyosítani. Azt hittem hogy úgy, mint eddig, 12.-edikén megkapom.... miért, mikor fogják folyosítani?
2017. jún. 13. 09:39
 4/4 anonim ***** válasza:

A kincstár ad ki minden pénzt az országban. Totál el vannak havazva.

Múlt héten még a nyugdíjasokat is riogatták, hogy késni fognak. Év elején a családi folyósítását tolták későbbre.

2017. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!