Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egészségkárosodásom 70%. De...

Egészségkárosodásom 70%. De nem dolgoztam az elmúlt 10-évben. Milyen támogatásban részesülhetek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rehabilitálható

D kategoriába soroltak

Az ügyintéző hölgy,azt mondta felesleges beadnom a rokkantsági ellátáshoz a kérelmet ,mert nem dolgoztam igy nem kapok semmit.


Nagyon sok betegségem van,többek között rákos vagyok.


2017. jún. 23. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ügyintéző elmehet a bús fenébe, szívesen elbeszélgetnék vele, ha ennyire rosszmájú, még fegyelmi eljárást is érdemes lenne ellene lefolytatni!

Vagy az illetékes önkormányzat családi, szociális üggyel foglalkozó irodát kell felkeresni és kérni hogy igényelni szeretnél ellátást, vagy a magyar államkincstár oldalán, esetleg az ügyfélkapu oldalán rákeresni az ellátás igénylésére, a googleban is rákereshetsz és leírják milyen igénylőlapot kell kitölteni és milyen papirokat kell csatolni.

2017. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!