Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gasztroenterológia beutaló...

Gasztroenterológia beutaló kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gasztroenterológiára először kérjek időpontot és aztán beutalót vagy először beutalót mert tudnom kell,hogy mit akarok pontosan vizsgáltatni?

Voltam háziorvosnál,csak pont nem az volt akihez eddig mentem és nem nagyon tudta mi van,mondtam h hát hasmenésem van folyton,felpuffadok akármit eszek stb,és mondta,hogy menjek el Gasztroenterológiára a rókusba,de ennél többet nem,és beutalót se kaptam.

Szóval ezért lenne ez a kérdésem,hogy azért mert úgy szokás,hogy előbb időpontot kérek aztán majd ad beutalót?



2017. jún. 23. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, kérj beutalót és utána időpontot.
2017. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kaptam beutalót azzal elmentem rendelési időben. Majd ott egy orvos adott időpontot a vizsgálatokra a tünetek alapján
2017. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Háziorvos megvizsgált, írt beutalót laborra, majd az eredmény birtokában ugyancsak ő írt gasztroenterológushoz is...(tejallergia)
2017. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kérhetsz időpontot is előbb. Lesz rá 3 hónapod hogy elmenj beutalóért. Annyit kell várni egy időpontra
2017. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!