Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Meddig tart az OEP-es jogviszo...

Meddig tart az OEP-es jogviszonyom (TB) a diplomázás után?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban diplomáztam, júliusban fogom megkapni. A Neptun szerint is július közepén véget ér a hallgatói jogviszonyom. Jelentkeztem mesterképzésre, azonban annak a sikeressége csak július végén derül ki, ha pedig felvesznek, az egyetemi tanulmányi jogviszonyom csak szeptembertől fog újra élni. Ilyen esetben az OEP-es jogviszonyom, azaz a TB-m hogy működik? Ha én július vége felé vagy augusztusban szeretnék orvoshoz menni, akkor nem lesz gond abból, hogy hivatalosan már nem vagyok az egyetemi alapképzésen, illetve még nem vagyok a mesterképzésen sem?


Köszönöm!



2017. jún. 24. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:
A hallgatói jogviszonyod megszűnése után 45 napig még biztosított vagy.
2017. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!