Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha majd januárban megszűnik a...

Ha majd januárban megszűnik a hallgatói jogviszonyom és esetleg nem találok egyből munkát akkor az egészségügyi ellátásért hogy kell fizetni vagy kapok erről valami levelet?

Figyelt kérdés

Januárban fogok államvizsgázni. Akkor megszűnik a hallgatói jogviszony. Csak nőgyógyászhoz szoktam járni,ő magánorvos. Nem akarom hogy ne kapjak majd receptet. Hogyan kell ezt megoldani?

Köszönöm szépen ha valaki tud segíteni!


2017. jún. 12. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem jár le a diákigazolványod és még azután is van egy darabig türelmi idő, addig nem kell fizetned. Menj be az illetékes munkaügyi irodában és érdeklődd meg a dolgokat.
2017. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Navhoz kell bemenned. Havi 7 ezer forintot kell majd fizetni csekken vagy átutalással.
2017. jún. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jó drága..

Akkor igyekszem valahogy úgy feliratni a gyógyszert hogy ne januárra essen hogy mennem kéne receptért.

De akkor magánorvos sem adhat ki receptet ilyen esetben ha nem fizetek pl?

2017. jún. 12. 15:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Kifogják küldeni a csekket csak úgy szólok.
2017. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2017. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Drága?????? Ezert teljes körű egészségügyi ellátás kapsz. Ennel olcsóbb ilyen biztosítás a világon nincs.
2017. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tudom de 4 éve mióta elkerültem a gyerekorvostól, házirovosnál nem voltam, kórházban életemben nem voltam. A semmiért sok az a 7000 Ft.

Igyekszem majd minél hamarabb munkát találni, vagyis ez a cél,de ugye nem tudni mi lesz. Aztán foglalkoztatott ez a kérdés.

köszönöm a segítő válaszokat!:)

2017. jún. 12. 16:48
 8/13 anonim ***** válasza:

#6: Mivel egy forint bevétele sincs úgy 10 Ft is drága nem?

Illetve amilyen egészségügyi ellátás van, az egy forintot sem ér. Úgyhogy ja. Tényleg drága a 7000 ezért a rakás sz*rért de kötelező fizetni.

2017. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8: Igen ezeket nem akartam írni mert nem a kérdésemhez tartozik. Apa télen törött ujjal ment be a megyei kórházba amiből ömlött a vér. Az orvos meg leszidta hogy miért nem vitt magával gézt meg betadine-t mert náluk ilyen nincs. Ráadásul olyan kontár módon csinálták meg az egészet hogy rosszul forrt össze az ujja és most magánorvos fogja helyrehozni neki. De nem ez az egyetlen rossz tapasztalatunk. Teljes körű egészségügyi ellátás ahol egy betadine nincs? :D ugyanez a hangvétel és borzasztó ellátás a fülészeten és a belgyógyászaton is. Plusz úgy beszélnek az emberrel mint a kutyával. Fogorvoshoz, nőgyógyászhoz is magánhoz járunk már sajnos. Fizetjük a tb-t mellette meg a magánorvosnak a tízezreket, ott viszont emberszámba vesznek.Igen erre egy forint is sok de nyilván befizeti az ember. Meg nem ez volt a kérdésem amúgy sem :) köszi mindenkinek a válaszokat!
2017. jún. 12. 17:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező tudom hogy nem ez volt a kérdésed meg nem veszekedésképp írtam de pont ilyen esetekre értettem hogy nevetséges teljes körű egészségügyi ellátást emlegetni. Nekem is vannak ilyen tapasztalataim amiket te írtál. Nem sorolom de látom a legtöbb helyen ez megy. Szégyen :D
2017. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!