Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a menete? Hogy fog zajlani?...

Mi a menete? Hogy fog zajlani? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Artroscopos térdműtétem lesz és hát sok kérdés van bennem. Kicsit parázok az altatástól is.Főleg magától a műtéttől.

Kérdések:Bent a műtőben lehet rajtam fehérnemü?

Hálapénzt illik adnom vagy sem? (Ha igen akkor mennyit az orvosnak és az altatóorvosnak?)

Van veszélye az altatásnak?

Köszönöm a válaszokat!:)



2017. jún. 30. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel a fehérnemű nem zavarja a műtétet, elvileg lehet rajtad. Hálapénzhez nem tudok hozzászólni, engem többször is műtöttek, egyszer akartam hálapénzt adni, akkor visszautasította az orvos, azóta nem adok. Az altatásnak elvileg nem lehet veszélye, azért van az altatóorvos, hogy kiszűrje az esetleges betegségeket, stb, és felügyel, hogy semmi bajod ne legyen.
2017. jún. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Intézménye válogatja, hogy lehet-e bugyi rajtad. Minimálisan invazív eljárás, ne foss! A gyógyulási időszak húzósabb, persze ez is függ attól miért műtenek. Hála pénz...magadnak kell eldöntened.
2017. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!