Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A véradáson kapott igazolás...

A véradáson kapott igazolás mióta nem érvényes az egész napra?

Figyelt kérdés

Közmunkán dolgozok és már 10 éve hogy véradó vagyok és még az is szeretnék lenni 40 év múlva (mármint véradó) Csütörtökön reggel elmentem vért adni megkaptam a szokásos kis igazolásomat csak aztán pénteken délután szóltak hogy igazoljam le a csütörtököt mert akkor az csak fél napnak számít!

Azért csak most írok mert csak most regisztráltam fel az oldalra!



2017. júl. 2. 13:46
 1/1 mantis religiosa ***** válasza:
100%
5 éve, mióta I. Viktor király bevezette az új munkatörvénykönyvét. Azóta csak 4 órát számolnak el 8 helyett, a táppénz is csak 50% 75% helyett, ha nem munkahelyi baleset miatt van, stb... És még hosszan sorolhatnám(nánk), mi mindent változtatott meg az új munkatörvénykönyve,(2012 évi I. törvény), hogyan lettünk dolgozó emberekből rabszolgák, hogyan lett a " nép választott vezetője" a tőke, és az oligarchák érdekeinek kiszolgálója.
2017. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!