Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tehet ilyet egy gyerekorvos?

Tehet ilyet egy gyerekorvos?

Figyelt kérdés

Pár hete, még májusban elmentem a gyerekorvoshoz, hogy lázas vagyok (39-40 között volt), hánytam, ráz a hideg, gyenge vagyok, izomfájdalmaim vannak. Erre elzavart és anyáéknak közli, hogy ő szerinte nincs semmi bajom, biztos nem akarok iskolába menni, vigyenek pszichológushoz, esetleg szeressük le a fogszabályzót, azt ő még megpróbálná.

Másfél hétig voltam így, jártam iskolába, sok hasznomat nem vették, többször majdnem összeestem, hasonlók.

Azóta állandóan ezt hallom vissza, hogy látod nem b. sztam át az orvost, tuti megbolondultál, szimuláltál. Kaptam is egy jó erős pofont.

Azt kellett volna, hogy elmenni az ügyeletre vagy a suli orvoshoz, de én inkább szenvedtem, meg hallgattam anyáék szidását.


2017. júl. 2. 15:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Azóta se derült ki igazából, hogy mi bajom volt, de szerintem vagy valami vírus, vagy a vesém fájt és esetleg az okozhatta, nem tudom.
2017. júl. 2. 15:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen nem tehet. Elég durva hogy vannak ilyen orvosok (ha igaz a történet). Hány éves vagy?
2017. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyukád nem látta, hogy lázas vagy és hánysz?
2017. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem kamuztam. 16 éves vagyok.

Anya látta rajtam, de elhitte neki ezt az elméletet. Merthát influenza szezon nincs, azt mondta nem tudja elképzelni, mi bajom van. Akkor adta elő ezeket.

Apa meg alapból olyan, hogy hulla betegen is beküldene, nehogy lemaradjak. Nem tudom minek mentem el egyáltalán orvoshoz.

Anya látta rajtam, de azóta a fogszabályzón pattog, mert a doktor néni megmondta a frankót, ő amúgy sem akarta. 2 évig könyörögtem neki, hogy legyen.

Privátban elküldöm a települést és az orvos nevét is, aki akarja!

2017. júl. 2. 15:40
 5/7 anonim ***** válasza:
16 évesen átjelentkezhetsz a felnőttorvoshoz is, ha az jobb.
2017. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Elég durva hogy vannak ilyen orvosok" - meg elég durva, hogy vannak ilyen szülők.
2017. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen orvosok is,tapasztaltam én is!

Tanáraidnak szólj ha nem érzed jól magad,ők talán jobban tudnak neked segíteni

Sajnálom hogy a szüleid is rosszak veled :(


Minden jót,jobbulást kívánok neked!

2017. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!