Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A gyermekorvosnál és a háziorv...

Kekhal kérdése:

A gyermekorvosnál és a háziorvosnál meddig jegyzik a betegségeket?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak én vagyok egyedül aki furcsálja, hogy egész gyerekkoromtól kezdve jegyzik az összes lázamat, meg minden sz.rt, és engem zavar, nem tudom. Zavar még valakit?

Még az is érdekelne, hogy mikor kell átiratkozni gyermekorvostól háziorvoshoz?

És a fogorvos meddig jegyzi az eseményeket?



2017. máj. 18. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Meddig jegyzik? Örökre. Amíg az adat rajta van a merevlemezen, szerveren vagy a biztonsági mentésen. 14 éves korig csak a gyerekorvoshoz lehet menni, 14 és 18 között mindkettőhöz, 18 felett már csak a felnőtt háziorvoshoz.
2017. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De én ma voltam gyermekorvosnál, és 18 vagyok :D.

De minek jegyzik, nem lehet töröltetni?

2017. máj. 18. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne orvosod, már nem tudnál gyerekorvoshoz menni, valószínűleg, csak felnőtthöz, ha nincs protekciód, erre utalt az egyik válaszoló.


Ismerek olyat aki 25 éves és nincs háziorvosa, csak gyerek nem jelentkezett át.

2017. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!