Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Eléggé pattanásos az arcom,...

Eléggé pattanásos az arcom, és a kérdésem a következő : Ez ellen mit tegyek hogy eltűnjön, de ne ajánljatok ilyen szereket mert nem fogom megvenni, szal csak hogy kinyomjam-e vagy mit tom én, csak tűnjön el pls pls pls pls?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Kozmetikust próbáltad már? Ő is tud csodákat tenni az arcoddal :)

20/L

2010. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a kozmetikust ajánlanám, ő kinyomkodja, meg lekezeli, ne magadnak nyomkodd mert később megbánod, hogy ragyás lesz tőle az arcod! Sokszor a pattanás oka belső probléma:

1. ételek, amik zsírosak, illetve magok stb

2. víz: napi 2-3 litert minimum meg kéne innod

3. rendszeres nemi élet is csökkenti

4. egy kis sport is segítene

5. napi arctisztítás, heti 2x arcradírozás


a kozmetikus pedig nem gáz, még akkor se ha esetleg fiú vagy. Maguktól nem fognak eltűnni, mert a pattanás egy gyulladt terület és ha koszos kézzel piszkálod, többszörösére megdagad, és elfertőződik!!!

remélem tudtam segíteni :-)

2010. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy tipp: 2 hetig ne igyal tejet. Probald ki, osszefugghet.

Amugy amit az elottem levo irt, azok is jok. Ha semmi dragat nem akarsz az arcodra kenni, akkor vegyel egy csomag elesztot, maszatold ra, majd 1/2 oran belul mosd le.

2010. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia:)

igen...tudom, h írtad, h ne írjunk szereket, de akkor is a szalicilsav a legjobb a pattikra:)

remélem segítettem:)

2010. máj. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:D A nemi élethez meg annyit hogy 15 éves vagyok, szal...! xD De azért köszi a tippeket.
2010. máj. 21. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy egyszerűbb megoldás, ha sima Baba szappannal minden fürdés közben beszappanozod,hagyod kicsit, addig is letusolsz mindenhol, aztán jó meleg vízzel lemosod. Pár nap alatt már látható,hogy kezd leszáradni. De ha nagyon durva a helyzet, akkor napközben is több alkalommal nyugodtan mosd át.
2010. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oksa, köszi, kifogom próbálni!:)
2010. máj. 25. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!