Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanásos bőrre a dermofil...

A pattanásos bőrre a dermofil paszta vagy a isotrexin gél a legjobb? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A dermofil paszta hűsít a mentol tartalom miatt,emelett szalicilsavat tartalmaz.Én személy szerint ichtiolos maszkot használok a vendégeimre.Tökéletesen fertőtlenít és nem szárítja a bőrt!
2010. márc. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne használd az isotrexint, hanem a dermofilt... az nagyon jó. Az én sztorim az, hogy nagyon szép bőröm volt, ritkán egy két pattival, de én is ,, tökéletes,, akartam lenni és elmentem bőrgyógyászhoz, mert osztálytársaimnak bababőrük lett miután elmentek. Szóval... aknemicyn 2000 rel kezdtem és nagyon szép volt a bőröm, de egy év mulva megszokta a bőröm és egyre több jött ki...elmentem másik fajtát kérni, és felirta az isotrexint meg a satöbbit... szóval ,, megöltem,, a bőröm. Vigyázni kell vele. Volt egy idő amikor életem legroszabb hetei hónapjai voltak éppen emiatt...
2010. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
már bocs,nem akarok kritizálni,de az egyéni szoc.probléma hogy tönkretetted a bőröd na meg a bőrgyógyász is hülye volt,ha "feleslegesen" írt fel egy ilyen elég erős készítményt.Amúgy az Isotrexin kifogástalanul jó,mindenki dicséri itt is,szóval én ezt ajánlom,nekem az egyetlen volt,ami segített,de sajnos most úgy tudom országos hiánylistán van ...:S
2010. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Paszta... Felteszed este, és reggel meg lemmosod :)
2011. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!