Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Debrecenben hol kaphatnék TB...

Debrecenben hol kaphatnék TB által finanszírozott fogorvosi ellátást azok, akik debrecen közelében lévő városban laknak?

Figyelt kérdés
PL Hajdúsámson. És mettől meddig rendelnek? olyan kéne, aki minimum 18.ig rendel.

2017. júl. 9. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Debrecenben sehol.

Mivel a körzeti attól körzeti, hogy a lakóhelyedhez közel van.

Ha Sámson a lakcímed, akkor ott 2 fogorvos van, mindegy, hogy milyen utca, vagy Sámsonkert, vagy Martinka, a páros házszámok az egyikhez, a páratlanok a másikhoz tartoznak.

Ha nem sürgős a kezelés, akkor jelentkezz be ideiglenesre egy debreceni ismerőshöz, a lakcímkártya ingyen van.

Ha sürgős, akkor vagy fizetős magánorvos, vagy hétvégén ügyelet, de azt nem ajánlom.

Nekem vagy 5 éve kellett bemennem, Debrecenben a Szent Annán van, de egy nagyon bunkó orvos volt, és el sem tudott látni.

Egyébként a sámsoni orvossal sincs semmi baj, az öreg nyugdíjba ment, az ő utódját nem ismerem, de a páratlan házszámos Vinnai doktor úrral nekem semmi gondom nincs.

2017. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs semmi baj. CSak Debrecenben dolgozok és mire haza érek már nincs rendelési idő. Friss munkahely, nem engednek el hamarabb
2017. júl. 20. 05:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Hetente 1x rendel délután.


Szabadság akkor is van, ha friss munkahely, de te érzed, ha ezt még nem akarod.

Viszont meddig dolgozol, ha 18ra érsz haza?

Ha ilyen sokáig, akkor biztos nem hajnalban kezdesz, legalábbis minden nap nem 12 órázhatsz.

Én sem vagyok sámsoni, hanem az egyik kertségben lakom, és én a fogorvosos napokra rá szoktam szánni 1-1 nap szabit, mert megéri. Inkább, mint hogy fájjon a fogam.

2017. júl. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Klinika,MÁV rendelő
2018. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!