Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » S. O. S. Debrecenben hol...

S. O. S. Debrecenben hol végeznek OEP által finanszírozott plasztikai műtéteket?

Figyelt kérdés

Nincs semmi tapasztalatom,tudtok ajánlani jó plasztikai sebészt debrecenben?

Szeretném igénybe venni az OEP-től igényelhető támogatást ezért lenne szükségem olyan plasztikai sebészetre ahol ilyet is végeznek.

Előre is köszönöm a segítséget!



2014. ápr. 25. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó, de milyen műtétről is lenne szó?
2014. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 örökbefogadás válasza:
Szia! Megtudtál már valamit? Én is éppen ez ügyben keresgélek, mellműtétről lenne szó, nagyobbat szeretnék illetve el is van deformálva mind a két mellem veleszületett betegség miatt tehát nem arról van szó hogy nagyobb melleket akarok csak nem tudom hogyan kezdjek neki.
2014. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hasplasztikára lenne szükségem.Eddig úgy tűnik Debrecenben nem végeznek ilyen tipusú műtéteket.Sajnos!
2014. jún. 13. 20:01
 4/4 A kérdező kommentje:
A webbeteg oldalon kérdeztem rá és ott az orvos azt mondta hogy mindenek előtt a területileg illetékes egészségügyi pénztárat kell felkeresni és ott megmondják merre tovább.Nekem viszont még fogynom kell 7kg-ot ahhoz hogy ingyen megcsinálják a műtétet.(Már lement 23kg)
2014. jún. 13. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!