Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A nyelvcsap érintése mindenkin...

A nyelvcsap érintése mindenkinél hányingert, öklendezést okoz?

Figyelt kérdés
Fül orr gégészeti vizsgálatra kell mennem,de félek mert a megszokottnál is erősebb a garatreflexem.Aki volt már,hogy viselte?

2017. júl. 13. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szólt a doki előtte, hogy mi jön, mondtam, hogy öklendezni fogok, azt mondta, nem gond. Kaptam egy kacsát az ölembe, ha esetleg hánynék, de nem lett gond. Hát nem esett jól, nagyon mélyről jövően öklendeztem, de neki meg látnia kellett valamit odabenn, úgyhogy ki kellett bírni.

Nem lesz életed élménye, de ne aggódj, láttak már garatreflexet, sőt hányó páciens is volt már biztosan :)

2017. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel, gyomortükrözésnél annyira öklendeztem h vért köptem, de túléltem
2017. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!